Sprawdźswój stan zdrowia
"zadbaj o siebie już teraz"
Business picture

Co po zakończeniu kuracji?

Skóra po ukończeniu kuracji na której rumień jest znacznie zredukowany ciągle jest wrażliwa. Trzeba o tym pamiętać. Będzie ona nadal bardzo podatna na ataki bakterii i narażona na podrażnienia. Dlatego należy bezwzględnie zastosować się do zaleceń dermatologa. Dbać o to aby skóra nie była wystawiona na zgubny wpływ wysokiego nasłonecznienia – który może bardzo przyspieszyć rozwój choroby. Jeśli wychodzimy na zewnątrz to dobrze jest zawsze stosować wysokiej jakości filtr. A w zimę najlepiej unikać spacerów w bardzo mroźne dni i nie wychodzić podczas porywistego zimnego wiatru. Nie należy stosować też gorących kąpieli. Miejsca takie jak sauna, czy solarium mogą zgubnie wpłynąć na stan naszej skóry. Wysokiej jakości pielęgnacja i profilaktyka pozwoli do minimum ograniczyć przykre skutki tego schorzenia.

Gnębią Cię również inne schorzenia? Mieszkasz w dużym mieście, prowadzisz siedzący tryb życia, brak Ci na codzień ruchu? W takim przypadku nic dziwnego jeśli dostrzeżesz u siebie objawy różnego rodzaju chorób cywilizacyjnych. Cukrzyca, choroba hemoroidalna, otyłość? Dowiedz się jak się przed nimi ustrzec. Już teraz sprawdź porady dostępne na stronie aleleki.pl.

Menu


Porady

  • Nie pozwól żeby zima cię zaskoczyła. Nie pozwól żeby zalegający na twoim dachu śnieg mógł doprowadzić do tragedii. Jeśli jesteś właścicielem dużego budynku (np. jakiejś hali), to odpowiednio wcześnie powinieneś zadbać o jej bezpieczeństwo. Nie czekaj - już teraz sprawdź ceny odśnieżania dachów przez fachowców z wszelkimi uprawnieniami, którym nie straszna żadna praca na wysokościach. Zajrzyj tutaj: www.rockandwork.pl.