Sprawdźswój stan zdrowia
"zadbaj o siebie już teraz"
Business picture

Męskie problemy

Wielu mężczyzn ma problemy z zaspokojeniem swoich kobiet, jednak mało kto się do tego przyznaje. Wstyd utrudnia walkę ze słabą potencją. Jeśli krępujemy zapytać się o poradę lekarza lub farmaceutę, to pozostaje nam wertowanie różnych for internetowych. W sieci możemy znaleźć wiele wartościowych informacji przekazywanych przez prawdziwych specjalistów z dziedziny medycyny. Wystarczy się trochę rozejrzeć. Jeśli już zdecydujemy się na zakup konkretnego preparatu na potencję, to zakupu możemy dokonać również za pośrednictwem Internetu. W ten sposób unikniemy krępującego kontaktu z farmaceutą.

Jednym z najpopularniejszych środków na potencję na polskim rynku jest Permen. Lek ten dostępny w opakowaniach po 30 tabletek. Jak wynika z raportu IMS Health Permen jest najczęściej wybieranym środkiem na potencję wśród polskich mężczyzn (przynajmniej taka informacja znajduje się na stronie producenta). Permen zawiera wyciąg z koreańskiego żeń-szenia, który pomaga utrzymać erekcję oraz ułatwia utrzymać wysoką sprawność fizyczną w każdej sytuacji. W składzie tego leku dodatkowo możemy znaleźć sproszkowaną żurawinę czy sławny aminokwas L-argininę.Innym preparatem utworzonym również na bazie L-argininy jest Liderin. Preparat ten powoduje poprawę jakości stosunku seksualnego. Za opakowanie 60 tabletek musimy zapłacić około 50 zł. Zgodnie z informacjami umieszczonymi na stronie producenta powinno się zażywać po 3 tabletki przynajmniej godzinę przed planowanym stosunkiem.

Mniej popularnym preparatem, chociaż równie skutecznym jest Clavin. Charakteryzuje się on niemal natychmiastowym działaniem, jest polecany wszystkim mężczyznom, niezależnie od wieku. Clavin podnosi również płodność mężczyzn.

Jednym z męskich problemów może być także zepsuty samochód. Jak wiadomo dla mężczyzny bez samochodu to jak bez ręki. Nie trać czasu i frajdy z jazdy - czym szybciej odwiedź warsztat Naprawialnia.